Сучасний чоловік чи жінка, маленька сім'я чи велика родина - у нас буде комфортно всім.

Ще на стадії проектування ЖК Пироговський, були визначені основні вимоги до осель, що невдовзі зустрінуть своїх перших мешканців: сучасні, просторі та помірковані планування та відповідність найвищим стандартам якості на усіх етапах реалізації проекту. Проектом ЖК Пироговський передбачені: 1, 2, 3 та 4-х кімнатні квартири, а також пентхауси. Ми впевнені, що вам прийдуться до вподоби наші розробки. Оберіть вашу квартиру в модулі "ПЛАНУВАННЯ" на нашому сайті. Деякі квартири можливо поєднувати. Дізнавайтесь всі деталі у консультантів житлового комплексу "Пироговський". 


Високі стандарти якості від надійного забудовника

Будівництво ЖК "Пироговський" в Вінниці реалізовує економічно стійка та динамічно зростаюча, будівельно-промислова компанія "АВМ Девелопмент", яка приймала участь у реалізації багатьох великих житлових та промислових проектів на території України. Компанія успішно веде свою діяльність з 2005 року і за час свого перебування на ринку нерухомості встигла зарекомендувати себе як надійний забудовник. За період з 2011 по 2015 рік компанією «АВМ Девелопмент» у Вінниці було введено в експлуатацію два великих багатоповерхових житлових комплекса та 10 об’єктів знаходяться на стадії реалізації.

Головні пріоритети компанії у будівництві житла — це впровадження передових технологій будівництва та використання лише якісних матеріалів та обладнання від перевірених виробників, що в свою чергу забезпечує високій рівень комфорту проживання.

Проект жилого комплексу продуманий до найменших дрібниць та всі етапи будівництва знаходяться під ретельним контролем, для того щоб мешканці почували себе зручно в своїх нових оселях. Житловий комплекс «Пироговський» — це вдале поєднання відмінної якості, зручного розташування та доступної ціни.

Чому саме 

Пироговський?

Зручне розташування у центрі міста

Зручне розташування у центральній частині міста біля вузлової розв'язки транспортних потоків. У хвилинній доступності транспорт та аптека.

Австрійські технології будівництва

Комплекс будується за європейськими технологіями.

Надійно. Сучасно. Все робиться на совість, щоб кожен міг з гордістю сказати: "Я живу в "Пироговському!"

Сучасна архітектура та дизайн

Комплекс уособлює в собі головні досягнення сучасної архітектури завдяки нестандартному дизайну та якісним технологіям будівництва.

Якісні комплектуючі

Обираючи обладнання ми керувались критерієм, що наші мешканці варті найкращого. Від віконних систем та котлів опалення до фасадного оздоблення та ліфтів. 

Облаштована територія

Прибудинкова територія комплексу буде добре

облаштована. Дитячий майданчик, зелені насадження, лавочки та звичайно урни для сміття.

Надійні ліфти

Перевозити пасажирів будуть легендарні AUXE 1000. Ці ліфтові системи завоювали безліч нагород за надійність. Їх найчастіше використовують у 4-х зіркових готелях  та офісних центрах B+ класу.

НАШІ КОНСУЛЬТАНТИ

ТЕТЯНА

БУРАКОВА

Керівник консультаційного центру.

Справжня майстриня своєї справи.

Її девіз: Наш досвід - гарантія Вашого успіху!


НАТАЛІЯ

​МУРАТОВА

Життєрадісна. Молода мати. Можливо, саме тому її клієнтами найчастіше є молоді сім'ї.


ПИРОГОВСЬКИЙ - КРАЩЕ МІСЦЕ ДЛЯ ПОЧАТКУ НОВОЇ СТОРІНКИ ЖИТТЯ

Шукаєте 1-кімнатну, офіс, чи може пентхаус у центрі Вінниці?

​Ви звернулись за адресою! Дивіться планування на сайті та завітайте в інфоцентр щоб дізнатись деталі.